Witamy serdecznie na stronie internetowej Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP i Bożego Ciała w Strzyżowie (diecezja rzeszowska, województwo podkarpackie)

Mamy nadzieję, że będzie ona pomocną nie tylko w pozyskaniu informacji ale także w rozwoju życia religijnego

Zapraszamy!

Duszpasterze Strzyżowskiej Kolegiaty

W dniu 18 sierpnia w naszej diecezji odbyły się zmiany personalne. Z woli Księdza Biskupa Ordynariusza Ks. mgr Paweł Ciba podejmie pracę duszpasterską w kolbuszowskiej Farze.

Dzisiaj pragniemy Mu serdecznie podziękować za dobro, jakie dokonało się za Jego przyczyną podczas czteroletniego pobytu w naszej wspólnocie. Posługa duszpasterska, praca z młodzieżą, pełnienie funkcji Seniora Księży Wikariuszy, nacechowana życzliwością i pogodą ducha sprawia, że z żalem Go żegnamy. Tak jednak wygląda życie księdza – przynajmniej do pewnego momentu.

Życzymy serdecznie Księdzu Pawłowi wiele Bożego błogosławieństwa, zdrowia i sił w posłudze w nowej Parafii.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć

20 sierpnia - niedziela

14.00 - Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony

15.00 - przemarsz korowodu wieńców dożynkowych na plac DK SOKÓŁ