Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń:
9714001

Statystyki

stat4u

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22 kwietnia 2018

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1.   Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Prosząc o modlitwę w tej intencji, dziękujemy również wszystkim, którzy pamiętają o nas i wspomagają nas swoimi modlitwami.

2.   W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski a w środę święto św. Marka Ewangelisty. Wiele dobrych życzeń składamy Jubilatom i Solenizantom.

3.   Proszono nas o poinformowanie, że:

Ø  Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Strzyżowie oferuje pomoc specjalistów w ramach wczesnego wspomagania rozwoju. Więcej informacji dla zainteresowanych – na plakacie.

Ø  Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych zaprasza na spotkanie ze znanym publicystą, dziennikarzem i pisarzem Szymonem Hołownią. Tematem będzie działalność charytatywna w Afryce. Można będzie również nabyć książki Pana Szymona. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 23 kwietnia o 12.30 w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych.

Ø  Dom Kultury SOKÓŁ w Strzyżowie zaprasza na specjalny seans filmu „Maria Magdalena”. Projekcja w dniach 27, 28 i 29 kwietnia o g. 18.00. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.

4.   W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Wiesława Gągorowskiego. Pomódlmy się o spokój Jego duszy…

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 kwietnia 2018

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1.   Dzisiaj rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku będzie czytany list do Rzymian. Zachęcamy do prywatnej lektury tej księgi w najbliższym tygodniu, a dzisiaj o g. 15.00 zapraszamy na wspólne czytanie na strzyżowski Rynek o g. 15.00.

2.   Jak zwykle we wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu a w środę na nowennę do MB Strzyżowskiej.

3.   W czwartek będziemy przeżywać święto 21. Dywizjonu Artylerii Przeciwlotniczej. Jest ono związane z 20 rocznicą ufundowania sztandaru przez Społeczność Ziemi Strzyżowskiej. Wszystko rozpocznie się Mszą św. o g. 11.00 a dalsza część uroczystości na Rynku. Informacje szczegółowe na plakacie.

4.   W sobotę, 28 kwietnia 2018 r., w stulecie święceń kapłańskich św. Maksymiliana Marii Kolbego, odbędzie się w Niepokalanowie I Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka oraz wspólnot i osób modlących się za kapłanów. Więcej informacji dla zainteresowanych także na plakacie.

5.   Spotkania duszpasterskie:

Ø  W poniedziałek po wieczornej mszy zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów

Ø  We wtorek po wieczornej mszy spotkanie i próba dzieci z klas III SP przygotowujących się do I Komunii św.

Ø  W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie członków Akcji Katolickiej

Ø  W piątek na wieczorną msze zapraszamy kandydatów do Bierzmowania z klas II Gimnazjum oraz klas 7 SP. Wszyscy kandydaci mają przynieść ze sobą indeksy.

 

Wirtualny spacer po świątyni

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej świątyni

KLIKNIJ

 

Zegar

Dzisiaj jest

środa,
25 kwietnia 2018

(115. dzień roku)

Święta

Środa, IV Tydzień Wielkanocny
Rok B, II
Święto św. Marka, ewangelisty

Poradnia rodzinna

Poradnia rodzinna, znajdująca się w budynku dawnej wikarówki jest czynna w każdą III niedzielę miesiąca od g. 16.00. Prosimy jednak, by wcześniej umówić się na spotkanie (duża liczba chętnych) z P. M. Ryszkowską - tel. 17 2763 538

Blok reklamowy