Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń:
14900707

Statystyki

stat4u

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22 maja 2022

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1.   W nadchodzącym tygodniu liturgicznym: we wtorek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych a w czwartek – św. Filipa Nereusza. Tradycyjnie w poniedziałek, wtorek i środę wypadają tzw. „Dni Krzyżowe”, w których prosimy o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy, nie tylko na roli, ale w pracy każdego z nas. Dołączmy te intencje do modlitwy Kościoła w naszych prywatnych rozmowach z Panem Bogiem, zwłaszcza, że wojna w Ukrainie stanowi poważne niebezpieczeństwo kłopotów z żywnością.

2.   Corocznie, w ostatnią niedzielę maja wspomagaliśmy budowę kościoła u naszych sąsiadów. Kościół już piękny, poświęcony, ale kredyt też nie mały i wiele jeszcze prac przed nimi. Zapewne opowie o tym Ks. proboszcz Julian, który będzie za tydzień naszym gościem a my, wg możliwości wesprzyjmy to dzieło modlitwą i ofiarą w miarę naszych możliwości.

3.   W kwietniu, w ramach akcji DZIEŃ DOBRA zbieraliśmy ofiary do puszek na wsparcie uchodźców z Ukrainy. Kwota ponad 5500 zł została przekazana Fundacji TROSKA, która w Kozłówku stworzyła dom pobytu uchodźców. Ks. Piotr przesyła podziękowania, które umieściliśmy na tablicy ogłoszeń. Równocześnie też zaprasza na majówkę w dniu 28 maja o g. 18.00. Więcej informacji dla zainteresowanych na tablicy ogłoszeń.

4.   Msze św.: w poniedziałek wieczorem – z Róży P. Danuty Gadzina, we wtorek wieczorem – z Róży św. Michała, z Róży P. Marii Myśliwiec – w sobotę wieczorem.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 maja 2022

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 

1.   W nadchodzącym tygodniu w liturgii będziemy wspominać w poniedziałek św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.

2.   Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych, codziennie o 17.30.

3.   Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy z okazji I Komunii, rocznicy a także bierzmowania zechcieli złożyć ofiary na rzecz parafii. Dziękujemy również pewnej osobie, która zafundowała nowe lichtarze na ołtarz główny.

4.   Pożegnaliśmy ostatnio śp. Czesławę Świszcz, Janinę Kulon a dziś przypada rocznica śmierci Ks. Piotra Anioła. Pomódlmy się za Ich dusze…

5.   Msze św.: z Róży P. Ewy Przystaś – poniedziałek, wieczorem; z Róży P/ Grażyny Wilk – czwartek wieczorem; w intencji Strażaków z KP PSP w dniu Ich święta – w piątek o 12.00

 

Nasza świątynia

Wirtualny spacer po świątyni

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej świątyni

KLIKNIJ

 

Telefony kontaktowe

Ksiądz dyżurny

609 384 320 

Kancelaria (w godzinach otwarcia)

884 884 320

Ksiądz kapelan szpitala

790 554 308 

Ksiądz proboszcz 

 533 288 635

Pan Organista

 728 858 878

Pan Kościelny

 721 788 145

Poradnia rodzinna

Poradnia rodzinna, znajdująca się w budynku dawnej wikarówki jest czynna w każdą III niedzielę miesiąca od g. 16.00. Prosimy jednak, by wcześniej umówić się na spotkanie (duża liczba chętnych) z P. M. Ryszkowską - tel. 17 2763 538 

Święta

Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny
Rok C, II
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezb.

Zostań naszym Znajomym

Blok reklamowy