Wyszukiwanie

Polecamy strony

Licznik

Liczba wyświetleń:
9897784

Statystyki

stat4u

INTENCJE MSZY ŚW. 11 - 17 czerwca 2018


Poniedziałek 11.06.2018

6.30

+ Jerzy Soja (greg.) od załogi sklepu nr 10

+ Antoni Czudak od sąsiadów Agaty i Sławka Brud

+ Władysława Szaro od Józefa Szaro

+ Kamila Kownacka od Agnieszki i Rafała Chmiel

+ Ludwika Sanecka (greg) od Agnieszki i Piotra Kliś

+ Maria Kucharzyk od uczestników pogrzebu

+ Rozalia Leśniak od koleżanek i kolegów córki Heleny z Centralnej Sterylizacji

+ Rafał Reguła od Haliny i Romana Górnickich

+ Jan Malita od Jerzego i Małgorzaty Wiśniowskich z rodziną

6.30

+ Andrzej Myśliwiec – od uczniów i rodziców SP nr 1 w Wysokiej Strzyżowskiej

7.00

+ Zofia Nowicka – od wnuka Tomasza z rodziną

+ Ryszard Patryn – greg.

+ Zdzisława Wolan – od wnuczki Patrycji z rodziną

 

 

18.00

+ Tadeusz Utnicki – rocz. śmierci

Wtorek 12.06.2018

6.30

+ Jerzy Soja (greg.) od pracowników sklepu nr 11 GS Strzyżów

+ Antoni Czudak od sąsiadów z klatki – Rynek 12

+ Władysława Szaro od rodziny Pileckich

+ Kamila Kownacka od Bożeny i Janusza Włodyków

+ Ludwika Sanecka (greg) od Ruchu Światło – Życie

+ Maria Kucharzyk od uczestników pogrzebu

+ Rozalia Leśniak od Anny i Józefa Fąfarów

+ Rafał Reguła od pracowników Cukierniczej Spółdzielni „Roksana”

+ Jan Malita od Leona Mazura

6.30

+ Andrzej Myśliwiec – od uczniów i rodziców SP nr 1 w Wysokiej Strzyżowskiej

7.00

+ Zdzisława Wolan – od wnuczki Natalii z rodziną

+ Ryszard Patryn – greg.

17.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00

+ Zofia Mularz – od sąsiadów z ul. 700-lecia blok 8 i 10

Środa  13.06.2018

6.30

+ Jerzy Soja (greg.) od Sylwii i Józefa Indyk

+ Antoni Czudak od sąsiadów z klatki – Rynek 12

+ Władysława Szaro od Alicji i Antoniego Patryn

+ Kamila Kownacka od Heleny Midura z rodziną

+ Ludwika Sanecka (greg) od Wandy Sarna

+ Maria Kucharzyk od uczestników pogrzebu

+ Rozalia Leśniak od Zofii Król z rodziną

+ Rafał Reguła od uczniów, rodziców i wychowawcy klasy V SP w Dobrzechowie

+ Jan Malita od rodziny Kmonów

6.30

+ Andrzej Myśliwiec – od nauczycieli i pracowników SP nr 1 w Wysokiej Strzyżowskiej

7.00

+ Marek Skowron – od rodziny

+ Ryszard Patryn – greg.

+ Zdzisława Wolan – od wnuczki Pauliny z rodziną

 

 

17.00

Msza św. w kaplicy MB Bolesnej – z Róży Marii Szaro podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Boskiej i św. Antoniego dla członkiń i ich rodzin

17.30

Nowenna do MB Strzyżowskiej

18.00

+ Maria Ptak – 5 rocz. śmierci

Czwartek 14.06.2018

6.30

+ Jerzy Soja (greg.) od Marii Klimek

+ Antoni Czudak od Ewy Kielar i Teresy Lechowicz

+ Władysława Szaro od wychowanków kl. 8C rocznik 1989-1994

+ Kamila Kownacka od rodziny Kruczków

+ Ludwika Sanecka (greg) od Edwardy Bankowej

+ Rozalia Leśniak od Danuty i Jana Koszelnik

+ Rafał Reguła od koleżanek i kolegów z Dobrzechowa

+ Jan Malita od Krystyny i Antoniego Prasnal z rodziną

6.30

+ Andrzej Myśliwiec – od członkiń Róży Marii Myśliwiec

7.00

+ Maria Dudzińska – od syna Bolesława z zoną Natalią

+ Ryszard Patryn – greg.

 

 

18.00

+ Kazimierz Utnicki

Piątek 15.06.2018

6.30

+ Jerzy Soja (greg.) od Anny Wilusz z rodziną

+ Antoni Czudak od rodzin Stefanik i Brydów

+ Władysława Szaro od sąsiadów Haliny i Jana Gwiszcz z rodziną

+ Kamila Kownacka od rodziny Markowskich

+ Ludwika Sanecka (greg) od Nataszy i Pawła Myćka

+ Rozalia Leśniak od swata Adolfa Drogonia

+ Rafał Reguła od Władysława Prasnal z rodziną

+ Jan Malita od Andrzeja Romaniak z rodziną

6.30

+ Andrzej Myśliwiec – od członkiń Róży Marii Myśliwiec

7.00

+ Maria Dudzińska – od córki Izabeli

+ Ryszard Patryn – greg.

 

 

 

 

 

18.00

+ Rozalia Utnicka

Sobota 16.06.2018

 

6.30

+ Jerzy Soja (greg.) od ekipy remontowej GS

+ Antoni Czudak od Wiesława i Tomasza Bury

+ Władysława Szaro od rodziny Kruczków

+ Kamila Kownacka od Roberta i Agaty Flaga

+ Ludwika Sanecka (greg) od Ewy i Wiesława Matłosz

+ Rozalia Leśniak od Ireny Zamorskiej z rodziną

+ Rafał Reguła od kolegów z klasy VIII b

+ Jan Malita od pracowników firmy Czesława Różyckiego

6.30

+ Andrzej Myśliwiec – od członkiń Róży Marii Myśliwiec

7.00

+ Maria Dudzińska – od córki Sabiny z mężem 

+ Ryszard Patryn – greg.

11.00

Jubileusz matury

 

 

16.00

Ślub : Tomasz Gągorowski i Alona Aleksandrowa

18.00

+ Stefan Ćwiertniewicz – od wnuka Maćka z rodziną

Niedziela 17.06.2018

6.30

+ Jerzy Soja (greg.) od Anny Haber, Anny, Zbigniewa Prasnal

+ Antoni Czudak od rodziny Kołodziej

+ Władysława Szaro od Dyrekcji, Nauczycieli oraz Pracowników Obsługi SP nr 2 w Strzyżowie

+ Kamila Kownacka od siostrzeńca Daniela z rodziną – w 30 dzień po śmierci

+ Ludwika Sanecka (greg) od Marty i Ewy – współpracownic Domu Dziecka w Strzyżowie

+ Rozalia Leśniak od Marii Leszczak z rodziną

+ Rafał Reguła od Doroty Przepióra

+ Jan Malita od Teresy Ćwiertniewicz

6.30

+ Ryszard Patryn – greg.

8.00

Dziękczynna za zdrowie i opiekę MB Strzyżowskiej – z Róży p. Anny Maźnickiej

9.30

W intencji parafian

11.00

+ Maria Dudzińska – od męża Tadeusza

 

Poza (w szpitalu) + Stefan Dziadosz w 7 rocz. śmierci – od dzieci

12.30

+ Michał Wanat – int. od żony

 

 

18.00

+ Józef

INTENCJE MSZY ŚW. 04 - 10 czerwca 2018

 

Poniedziałek 4 czerwca 2018

św. Franciszka Caracciolo, kapłana; św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika

06:30-+ Jerzy Soja (greg.) od pracowników poradni Ban-Med.

+ Antoni Czudak od Lechowiczów

+ Władysława Szaro od Wandy i Wiesława Ziobro

+ Władysław Filip od Krystyny Piaseckiej z rodziną

+ Kamila Kownacka od Skorupów

+ Ludwika Sanecka (greg) od sąsiadów Ireny o Andrzeja Szaro

+ Maria Kucharzyk od Lechowiczów

+ Rozalia Leśniak od Janiny i Teresy Wnęk

+ Rafał Reguła od Zespołu „Stryki i Stryjenki”

+ Jan Malita od swatów Irzyków z rodziną z Dobrzechowa

06:30-+ Ryszard Patryn (greg.)

07:00-+ Andrzej Myśliwiec - od Katarzyny i Daniela Babiczów

+ Zdzisława Wolan - od córki

+ Władysława Szaro - od Pracowników Firmy BOZ TRANSPORT

18:00-+ Benedykt Nowicki - od wnuczki Magdaleny

-

Wtorek 5 czerwca 2018

Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

06:30-+ Jerzy Soja (greg.) od Łukasza Antoniaka z rodziną

+ Antoni Czudak od Marii i Andrzeja Brud

+ Władysława Szaro od rodziny Wolanów

+ Władysław Filip od uczestników pogrzebu

+ Kamila Kownacka od rodziny Brzostowskich

+ Ludwika Sanecka (greg) od rodziny Wolskich

+ Maria Kucharzyk od koleżanek córki z dawnej Poradni Chorób Płuc

+ Rozalia Leśniak od Danuty i Andrzeja Janusz

+ Rafał Reguła od sąsiadów z klatki z bloku Zawale

+ Jan Malita od swatów Irzyków z rodziną z Dobrzechowa

06:30-+ Ryszard Patryn (greg.)

07:00-+ Andrzej Myśliwiec - od rodziny Gadzina

+ Zdzisława Wolan - od siostry Kraystyny Szajna z rodziną

+ Grzegorz Cichosz - szwagra Janusza Zamorskiego

17:30-ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU.

18:00-+ Zofia i Ignacy Nowiccy

-

Środa 6 czerwca 2018

św. Norberta, biskupa; bł. Marii Karłowska, zakonnicy; św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana

06:30-+ Jerzy Soja (greg.) od rodziny Marajów

+ Antoni Czudak od Anny i Franciszka Bury

+ Władysława Szaro od Markowskich

+ Władysław Filip od uczestników pogrzebu

+ Kamila Kownacka od Ireny i Tadeusza Mikuszewskich

+ Ludwika Sanecka (greg) od wychowanków córki Kazimiery klasa 2c LO

+ Maria Kucharzyk od koleżanek córki z dawnej Poradni Chorób Płuc

+ Rozalia Leśniak od Genowefy i Antoniego Kielar z rodziną

+ Rafał Reguła od sąsiadów z klatki z bloku Zawale

+ Jan Malita od kolegi Bolesława Martowskiego z Dobrzechowa

06:30-+ Ryszard Patryn (greg.)

07:00-+ Andrzej Myśliwiec - od kolegi z wojska Radka z rodziną z Oświęcimia

+ Zdzisława Wolan - od syna z żoną

+ stefan Ćwiertniewicz - od wnuczki Anny z rodziną

17:30-NOWENNA DO MB STRZYŻOWSKIEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

18:00-+ Jerzy - r. śm.

-

Czwartek 7 czerwca 2018

św. Roberta z Newminster, opata; św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa; bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy

06:30-+ Jerzy Soja (greg.) od Magdaleny i Mariana Ciuł

+ Antoni Czudak od Elżbiety i Tadeusza Śmiałowskich

+ Władysława Szaro od rodziny Warzechów

+ Władysław Filip od uczestników pogrzebu

+ Kamila Kownacka od Ireny Kurcoń i rodziny Drygasiów z Markuszowej

+ Ludwika Sanecka (greg) od Beaty Kiełbińskiej

+ Maria Kucharzyk od rodziny Marii Szostek ze Straszydla

+ Rozalia Leśniak od Marii i Jacka Januszów

+ Rafał Reguła od Sabiny i Mariusza Piskadło Haliny i Romana Górnickich

+ Jan Malita od Heleny i Krzysztofa Wiśniowskich

06:30-+ Ryszard Patryn (greg.)

07:00-Z RÓŻY P. ZOFII ENGLOT - o nowe powołania kapłańskie z naszej Parafii

+ Andrzej Myśliwiec - od rodziny Staszczuków

+ Zdzisława Wolan - od wnuczki Dominiki z mężem

18:00-+ Ks. Piotr Anioł - od Grona Nauczycieli kl. I-III oraz świetlicy MZS

-

Piątek 8 czerwca 2018

Wspomnienie św. Jadwigi Królowej; św. Medarda, biskupa; św. Wilhelma z Yorku, biskupa; bł. dziewic Diany i Cecylii

06:30-+ Jerzy Soja (greg.) od Marii i Józefa Zamorskich

+ Antoni Czudak od Krystyny i Józefa Bury

+ Władysława Szaro od Beaty i Piotra Drygaś

+ Władysław Filip od uczestników pogrzebu

+ Kamila Kownacka od członkiń Róży

+ Ludwika Sanecka (greg) od Kamili Kownackiej

+ Maria Kucharzyk od rodziny Sarnów

+ Rozalia Leśniak od Adama Kumor z Grodziska

+ Rafał Reguła od Sabiny i Mariusza Piskadło Haliny i Romana Górnickich

+ Jan Malita od Tadeusza Dudzińskiego z rodziną

06:30-+ Andrzej Myśliwiec - od Jacka Ruszały z rodziną z Glinika Zab.

07:00-+ Ryszard Patryn (greg.)

+ Zdzisława Wolan - od wnuczki Eweliny z rodziną

+ Mieczysław Klimek - r. śm.

18:00-dziękczynna w 40 r. święceń kapłańskich Ks. Tadeusza

-

Sobota 9 czerwca 2018

św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła; św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata; bł. Anny Marii Taigi, tercjarki; bł. Józefa de Anchieta, kapłana; bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika

06:30-+ Jerzy Soja (greg.) od sklepów GS nr 5,14,19

+ Antoni Czudak od Krzysztofa Stefanik z ul. Modrzewiowej

+ Władysława Szaro od rodziny Mnichów

+ Władysław Filip od uczestników pogrzebu

+ Kamila Kownacka od członkiń Róży

+ Ludwika Sanecka (greg) od Haliny i Mariana Drogoń

+ Maria Kucharzyk od Elżbiety Hajduk

+ Rozalia Leśniak od Tadeusza Kulik z rodziną

+ Rafał Reguła od rodziny Arciszewskich z Dobrzechowa

+ Jan Malita od Haliny i Eugeniusza Patryn

06:30-+ Andrzej Myśliwiec - od Marty i Andrzeja Chmielów

07:00-+ Ryszard Patryn (greg.)

+ Zdzisław Wolan - od wnuczki eweliny z rodziną

18:00-w 15 rocznicę zawarcia sakramentalnego małżeństwa Anny i Wojciecha - podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

-

X Niedziela Zwykła 10 czerwca 2018

Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa; bł. Jana Dominici, biskupa

06:30-+ Jerzy Soja (greg.) od załogi sklepu nr 10

+ Antoni Czudak od Józefa i Teresy Stefanik

+ Władysława Szaro od byłej uczennicy SP w Brzeżance Gieni Kielar z rodziną

+ Władysław Filip od uczestników pogrzebu

+ Kamila Kownacka od sąsiadów Gomółków

+ Ludwika Sanecka (greg) od Renaty i Witolda Strzępek z dziećmi

+ Maria Kucharzyk od rodziny Majewskich

+ Rozalia Leśniak od rodziny Sierackich

+ Rafał Reguła od rodziny Jochymów z Łętowni

+ Jan Malita od Kazimierza Zamorskiego z rodziną

06:30-+ Roman Stogiera - od rodziny Siutów z USA

08:00-+ Władysława i Edward Baszak

09:30-W INTENCJI PARAFIAN.

Poza Parafią: + Augustyn Nowicki - od dzieci z rodzinami

11:00-+ Wiesław Sarna - od żony Krystyny

12:30-+ Ryszard Patryn (greg.)

18:00-Z RÓŻY P. MARII MYŚLIWIEC - o bł Boże i potrzebne łaski dla Członkiń i ich rodzin

 

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 28 maja - 3 czerwca 2018

 

Poniedziałek 28 maja 2018

św. Germana z Paryża, biskupa; św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy

06:30-+ Władysława Szaro od Augustyna Król

+ Jan Haber od uczestników pogrzebu

+ Ludwika Sanecka (greg) od koleżanek i kolegów zięcia Zbigniewa z Zakładu Metalowego w Strzyżowie

+ Maria Kucharzyk (greg) od rodziny Kilarów

+ Rozalia Leśniak (greg) od rodziny Leśniak z Godowej

06:30-+ Cecylia Róg (greg.) - od Alicji i Ryszarda Matłoszów

07:00-Poza Parafią: o dalsze bł. Boże i obfitość darów Ducha Św. dla Ks. Ryszarda Rutkowskiego w 40 r. święceń - od matki chrzestnej Zofii Broniszewskiej

+ Janina Wagner (greg.) - od Koleżanek i Kolegów z Zespołu Przedmiotów Humanistycznych LO Strzyżów

+ Zbigniew Świrad - od sąsiadów z bloku, klatka 1

+ Zofia Nowicka - od wnuka Tomasza z rodziną

17:30-NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18:00-Poza Parafią: + Ks. Edward Moskal (greg.) - od Bernadety i Arnolda z rodzinami

+ Andrzej Myśliwiec - od chrześnicy Aleksandry z rodziną

-

Wtorek 29 maja 2018

Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy

06:30-+ Władysława Szaro od Anny Szarek z rodziną

+ Ludwika Sanecka (greg) od koleżanek i kolegów zięcia Zbigniewa z Zakładu Metalowego w Strzyżowie

+ Maria Kucharzyk (greg) od sąsiadów z ul. Rynek 13, Sanocka 3 i 5

+ Rozalia Leśniak (greg) od Marty i Andrzeja Drogoń

06:30-+ Cecylia Róg (greg.) - od Agnieszki i Jacka Szaro z dziećmi

07:00-+ Janina Wagner (greg.) - od Marii Śliwa

+ Tadeusz Ząbik - od sąsiadów Leśniaków

+ Andrzej Myśliwiec - od Beaty i Jacka Moskalów

17:30-NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18:00-w 25 rocznicę zawarcia sakramentalnego małżeństwa Anety i Marka Midurów - podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo

Poza Parafią: + Helena i Ferdynad Śliwiński

Poza Parafią: + Ks. Edward Moskal (greg.) - od Bernadety i Arnolda z rodzinami

-

Środa 30 maja 2018

św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika; św. Zdzisławy Czeskiej; św. Joanny d'Arc, dziewicy

06:30-+ Władysława Szaro od Stefani Lasota z synem Witoldem

+ Ludwika Sanecka (greg) od Heleny i Janusza Matłosz

+ Maria Kucharz yk (greg) od Stanisławy Górnickiej z rodziną

+ Rozalia Leśniak (greg) od Stefani i Tadeusza Balicki

06:30-+ Andrzej Myśliwiec - od szwagierki Anny z rodziną

Poza Parafią: + Kamila Kownacka - od Szymona, Michała, Piotra i Wojtka

07:00-+ Janina Wagner (greg.) - od Czesław i Kazimierza Śliwa

+ Marek Skowron - od brata z rodziną

+ Maria Koszelnik - od wnuczek: Elwiry, Natalii, Patrycji i Znastazji

17:30-NABOŻEŃSTWO MAJOWE

18:00-Poza Parafią: + Ks. Edward Moskal (greg.) - od Bernadety i Arnolda z rodzinami

+ Cecylia Róg (greg.) - od Marty i Artura Perłowskich z dziećmi

-

Czwartek 31 maja 2018

Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej

06:30-+ Władysława Szaro od Anny i Wacława Król

+ Ludwika Sanecka (greg) od rodziny Majewskich

+ Maria Kucharzyk od Antoniego Iskrzyckiego z rodziną

+ Rozalia Leśniak od Augustyna Król z rodziną

06:30-+ Stanisław Midura - od żony i dzieci

08:00-+ Janina i Bolesław Maziarz

Poza Parafią: + Stanisław Patryn - int. od Mamy w r. śm.

09:30-W INTENCJI PARAFIAN

Po Mszy św. procesja eucharystyczna ulicami miasta

-Bezpośrednio po procesji:

+ Zygmunt, Helena, Emil, Danuta, Irena Matłosz

18:00-+ Andrzej Myśliwiec - od Grzegorza

-

Piątek 1 czerwca 2018

Wspomnienie św. Justyna, męczennika

06:30-+ Władysława Szaro od Krystynu i Mariana Pyra

+ Ludwika Sanecka (greg) od Pracowników Zakładu Gazowniczego w Strzyżowie

+ Maria Kucharzyk od rodziny Wolanów

+ Rozalia Leśniak od Bogumiły i Henryka Gałuszka oraz Grażyny i Jana Lewczaków

+ Jerzy Soja (greg.) – od rodziny Wojciechowskich

+ Rafał Reguła – od Krystyny i Beatki z dziećmi

+ Antoni Czudak – od Anny i Ryszarda Józefiaków

+ Władysław Filip – od Teresy i Tadeusza Kyc

+ Jan Malita – od Dyrektora Generalnego PGE Dystrybucja, Oddiał Kraków

+ Kamila Kownacka – od siostrzeńca Daniela z rodziną

06:30-+ Irena, Maria, Danuta Drozen, Anna, Józefa, Karol - od Antoniego Drozena z rodziną

07:00-+ Ryszard Patryn (greg.)

+ Helena Czudak - oa wnuczki Katarzyny z rodziną

Z RÓŻY P. ANNY MAŹNICKIEJ - + Maria Koszelnik

17:00-SPOWIEDŹ Z OK. I PIĄTKU.

18:00-+ Abdrzej Myśliwiec - od Katarzyny

-

Sobota 2 czerwca 2018

św. męczenników Marcelina i Piotra; bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy; św. Feliksa z Nikozji, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

06:30-+ Władysława Szaro od Kazimierza i Marii Urban z rodziną

+ Ludwika Sanecka (greg) od Pracowników Zakładu Gazowniczego w Strzyżowie

+ Maria Kucharzyk od Zofii Wiśniak ze Straszydla

+ Rozalia Leśniak od rodziny Furtków

+ Jerzy Soja (greg.) – od Heleny i Józefa z rodziną

+ Rafał Reguła – od Kolegów z Zespołu

+ Antoni Czudak – od Teresy i Kazimierza Stefaników

+ Władysław Filip – od Stefanii i Władysława Kopców ze Straszydla

+ Jan Malita – od Dyrektora Rejonu Energetycznego Krosno

+ Kamila Kownacka – od rodziny Arciszewskich

06:30-+ Roman Stogiera - od żony - 1 r. śm.

07:00-+ Ryszard Patryn (greg.)

+ Bolesław Róg - od bratanka Józefa

18:00-+ Andrzej Myśliwiec - od Katarzyny

-

IX Niedziela Zwykła 3 czerwca 2018

Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; św. Klotyldy; św. Jana Grande, zakonnika

06:30-+ Władysława Szaro od rodziny Kisilewiczów z Brzeżanki

+ Ludwika Sanecka (greg) od Pracowników Zakładu Gazowniczego w Strzyżowie

+ Maria Kucharzyk od Krystyny Iskrzyckiej z rodziną

+ Rozalia Leśniak od Bronisławy i Adama Chmielów

+ Jerzy Soja (greg.) – od Moniki i Pawła Stefaników

+ Rafał Reguła – od rodziny Kozłów i Gajdów

+ Antoni Czudak – od Katarzyny Szaro z rodziną

+ Władysław Filip – od Elżbiety i Wiesława Kopeć

+ Jan Malita – od Posterunku Energetycznego Strzyżów

+ Kamila Kownacka – od rodziny Arciszewskich

06:30-W INTENCJI PARAFIAN.

08:00-+ Lesław Ambros - w dniu imienin

09:30-+ Andrzej Myśliwiec - od Marty z dziećmi

11:00-+ Stanisław i jego rodzice: + Bronisława i Franciszek oraz Tadeusz i Kazimierz

12:30-+ Wiesław Badura - 3 r. śm.

18:00-+ Ryszard Patryn (greg.)

 

 

 

Wirtualny spacer po świątyni

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej świątyni

KLIKNIJ

 

Zegar

Dzisiaj jest

wtorek,
19 czerwca 2018

(170. dzień roku)

Święta

Wtorek, XI Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Romualda, opata

Poradnia rodzinna

Poradnia rodzinna, znajdująca się w budynku dawnej wikarówki jest czynna w każdą III niedzielę miesiąca od g. 16.00. Prosimy jednak, by wcześniej umówić się na spotkanie (duża liczba chętnych) z P. M. Ryszkowską - tel. 17 2763 538

Blok reklamowy