Wizyta u zaprzyjażnionych żołnierzy

Poczet ze sztandarem ufundowanym przez Strzyżowian

12 lat temu społeczność strzyżowska ufundowała 21 dywizjonowi artylerii przeciwlotniczej sztandar. Od tej chwili zrodziły się bliskie związki między Strzyżowem a jednostką.
Niejednokrotnie na uroczystościach gościliśmy żołnierzy tej jednostki, kilka lat temu na strzyżowksim stadionie odbywała się uroczysta przysięga.

Corocznie 19 kwietnia jednostka obchodzi swe święto. Już nie w Rzeszowie, jak przed laty, ale w Jarosławiu, gdyż tam znajduje się obecnie miejsce jej stacjonowania.

Mimo, że zwiekszyła się odległość od naszego miasta, dowództwo wciąż pamięta o Strzyżowie i zaprasza na swoje święto. W tym roku Strzyżów reprezentowali: Pan Starosta Robert Godek, Pan Burmistrz Marek Śliwiński, Pan Wiceprzewodniczący Rady Miasta Andrzej Kruczek, Pan Zastępca Komendanta PSP bryg. Piotr Rędziniak i Proboszcz strzyżowskiej Fary Ks. Jan Wolak

Czwartek, Wielki Tydzień